KONST / Litografier / Färglitografi 12533355
nr 1253 3355
Hans Polmar
(1927-2013), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 1/13, ramens innermått: 84x53 cm
Hans Polmar, svensk bildkonstnär född 1927, död 2013 .
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 maj 2019
kl 20:05:30
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)